7674 N MELISSA CT

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0138610906R

$107 481
Assessed Value
$115 397
Market Value
Annual Tax
$82 481
Taxable Value
Ownership
OwnerLIRANZA KATIA ISABEL GARCIA
Mailing Address7674 MELISSA CT N JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1987
Living Area1 169 sq ft
Lot Size3 101 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$115 397
Assessed Value$107 481
Exemptions-$50 722
Taxable Value$82 481