7672 S JANA LN

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0138610702R

$27 865
Assessed Value
$105 056
Market Value
Annual Tax
$2 865
Taxable Value
Ownership
OwnerBENNETT PEGGIE M
Mailing Address7672 JANA LN S JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1987
Living Area1 232 sq ft
Lot Size3 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$105 056
Assessed Value$27 865
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 865