7623 BOB-O-LINK RD

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0036230270R

$28 550
Assessed Value
$61 753
Market Value
Annual Tax
$3 550
Taxable Value
Ownership
OwnerBYRD HENRY JOE JR
Mailing Address7623 BOB-O-LINK RD JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built1989
Living Area1 328 sq ft
Lot Size17 322 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$24 610
Just (Market) Value$61 753
Assessed Value$28 550
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 550