728 TREKKER ST

JACKSONVILLE, Florida 32216 · Duval County · Parcel 1451838272R

$37 046
Assessed Value
$167 615
Market Value
Annual Tax
$12 046
Taxable Value
Ownership
OwnerCHAMBERS DOLORES J
Mailing Address728 TREKKER ST JACKSONVILLE FL 32216
Property Details
Year Built1986
Living Area1 344 sq ft
Lot Size5 290 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 000
Just (Market) Value$167 615
Assessed Value$37 046
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 046