708 FRANKLIN ST

JACKSONVILLE, Florida 32202 · Duval County · Parcel 1225450020R

$124 643
Assessed Value
$124 643
Market Value
Annual Tax
$124 643
Taxable Value
Ownership
OwnerFITOZ BIZ LLC
Mailing Address7563 PHILIPS HWY STE 208 JACKSONVILLE FL 32256
Property Details
Year Built2024
Living Area1 013 sq ft
Lot Size2 672 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$8 438
Building Value$116 205
Just (Market) Value$124 643
Assessed Value$124 643
Taxable Value$124 643