6975 WADSWORTH AVE

JACKSONVILLE, Florida 32254 · Duval County · Parcel 0106060500R

$31 364
Assessed Value
$58 526
Market Value
Annual Tax
$6 364
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIS SANDRA
Mailing Address6975 WADSWORTH AVE JACKSONVILLE FL 32254
Property Details
Year Built1985
Living Area1 352 sq ft
Lot Size7 858 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$26 500
Just (Market) Value$58 526
Assessed Value$31 364
Exemptions-$25 000
Taxable Value$6 364