6931 MYRTLE OAK RD

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0037830670R

$322 715
Assessed Value
$322 715
Market Value
Annual Tax
$297 715
Taxable Value
Ownership
OwnerBROWN LAWRENCE EDWARD
Mailing Address6931 MYRTLE OAK RD JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 124 sq ft
Lot Size6 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$252 715
Just (Market) Value$322 715
Assessed Value$322 715
Exemptions-$50 722
Taxable Value$297 715
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $372 900 01