6863 MYRTLE OAK RD

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0037830715R

$295 495
Assessed Value
$295 495
Market Value
Annual Tax
$295 495
Taxable Value
Ownership
OwnerMONTERO TORREALBA RUBEN DARIO
Mailing Address6863 MYRTLE OAK RD JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 844 sq ft
Lot Size9 135 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$225 495
Just (Market) Value$295 495
Assessed Value$295 495
Taxable Value$295 495
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2025 $337 900 01