6848 MISTY VIEW DR

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0123980086R

$76 680
Assessed Value
$174 160
Market Value
Annual Tax
$46 680
Taxable Value
Ownership
OwnerTILLMAN TAJUANA M
Mailing Address6848 MISTY VIEW DR JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built2008
Living Area1 800 sq ft
Lot Size3 695 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Just (Market) Value$174 160
Assessed Value$76 680
Exemptions-$50 722
Taxable Value$46 680