6829 LAKE MIST LN

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0123980218R

$172 167
Assessed Value
$172 167
Market Value
Annual Tax
$172 167
Taxable Value
Ownership
OwnerGRAY SHONELLA GENICE
Mailing Address6829 LAKE MIST LN JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built2024
Living Area1 436 sq ft
Lot Size3 697 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$30 000
Building Value$142 167
Just (Market) Value$172 167
Assessed Value$172 167
Taxable Value$172 167
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $226 100 01
1 de enero de 2024 $1 260 000 05