6650 S RIVER FALLS DR

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0039430220R

$453 416
Assessed Value
$453 416
Market Value
Annual Tax
$428 416
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLEMS JASON C
Mailing Address6650 S RIVER FALLS DR JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area3 835 sq ft
Lot Size12 337 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 024
Building Value$373 392
Just (Market) Value$453 416
Assessed Value$453 416
Exemptions-$50 722
Taxable Value$428 416