6451 PARAGON ST

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0031520000R

$35 327
Assessed Value
$79 078
Market Value
Annual Tax
$10 327
Taxable Value
Ownership
OwnerMOBLEY SUSIE
Mailing Address6451 PARAGON ST JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built1940
Living Area946 sq ft
Lot Size5 197 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$11 475
Just (Market) Value$79 078
Assessed Value$35 327
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 327