6442 ARMCO ST

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0030850020R

$195 494
Assessed Value
$195 494
Market Value
Annual Tax
$195 494
Taxable Value
Ownership
OwnerGODFIDENT CAPITAL MANAGEMENT L
Mailing Address6611 LEYLAND PARK DR SAN JOSE CA 95120
Property Details
Year Built2024
Living Area1 392 sq ft
Lot Size6 562 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 344
Building Value$181 150
Just (Market) Value$195 494
Assessed Value$195 494
Taxable Value$195 494
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $249 100 01