6427 BERYL ST

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0032720005R

$88 357
Assessed Value
$88 357
Market Value
Annual Tax
$88 357
Taxable Value
Ownership
OwnerACP FUND I LLC
Mailing Address197 SPANISH MARSH DR ST AUGUSTINE FL 32095
Property Details
Year Built2022
Living Area990 sq ft
Lot Size6 130 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$11 348
Building Value$77 009
Just (Market) Value$88 357
Assessed Value$88 357
Taxable Value$88 357