5598 RUSTIC THORN RD

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0033254270R

$250 093
Assessed Value
$250 093
Market Value
Annual Tax
$250 093
Taxable Value
Ownership
OwnerCOLLINS GENOVONNA G
Mailing Address5598 RUSTIC THORN RD JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 940 sq ft
Lot Size8 281 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$200 093
Just (Market) Value$250 093
Assessed Value$250 093
Taxable Value$250 093
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $280 000 01
1 de junio de 2024 $2 645 000 05
1 de junio de 2024 $100 30