5597 RUSTIC THORN RD

JACKSONVILLE, Florida 32219 · Duval County · Parcel 0033254155R

$264 120
Assessed Value
$264 120
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerPHILLIPS KEITH L
Mailing Address5597 RUSTIC THORN RD JACKSONVILLE FL 32219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 076 sq ft
Lot Size24 730 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$214 120
Just (Market) Value$264 120
Assessed Value$264 120
Exemptions-$50 722
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $311 000 01
1 de junio de 2024 $2 645 000 05
1 de junio de 2024 $100 30