545 W DREW ST

BALDWIN, Florida 32234 · Duval County · Parcel 0007840000R

$40 186
Assessed Value
$91 290
Market Value
Annual Tax
$15 186
Taxable Value
Ownership
OwnerGRAY LLOYD A JR
Mailing Address545 DREW ST W BALDWIN FL 32234
Property Details
Year Built1991
Living Area1 413 sq ft
Lot Size14 998 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$48 960
Just (Market) Value$91 290
Assessed Value$40 186
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 186