5201 ATLANTIC BLVD 204

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1299575406R

$37 642
Assessed Value
$121 000
Market Value
Annual Tax
$12 642
Taxable Value
Ownership
OwnerJONES MICHAEL
Mailing Address5201 ATLANTIC BLVD 204 JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1971
Living Area1 130 sq ft
Lot Size326 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$121 000
Assessed Value$37 642
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 642