5201 ATLANTIC BLVD 182

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1299575362R

$44 912
Assessed Value
$121 000
Market Value
Annual Tax
$19 912
Taxable Value
Ownership
OwnerBURROUGHS KELLI LINN
Mailing Address5201 ATLANTIC BLVD 182 JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1971
Living Area1 130 sq ft
Lot Size326 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$121 000
Assessed Value$44 912
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 912
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2025 $100 14