4829 SHELL CREEK TRL

JACKSONVILLE, Florida 32226 · Duval County · Parcel 1598480235R

$470 116
Assessed Value
$470 116
Market Value
Annual Tax
$470 116
Taxable Value
Ownership
OwnerODOMS HAYWOOD JR
Mailing Address4829 SHELL CREEK TRL JACKSONVILLE FL 32226
Property Details
Year Built2024
Living Area3 708 sq ft
Lot Size7 147 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$405 116
Just (Market) Value$470 116
Assessed Value$470 116
Taxable Value$470 116
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $497 800 01