4546 RIBAULT PARK ST

JACKSONVILLE, Florida 32233 · Duval County · Parcel 1682210020R

$366 477
Assessed Value
$366 477
Market Value
Annual Tax
$341 477
Taxable Value
Ownership
OwnerDUDLEY AUGUST M
Mailing Address4546 RIBAULT PARK ST JACKSONVILLE FL 32233
Property Details
Year Built2024
Living Area1 622 sq ft
Lot Size4 988 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$71 200
Building Value$295 277
Just (Market) Value$366 477
Assessed Value$366 477
Exemptions-$50 722
Taxable Value$341 477
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $339 900 17