4534 W MELISSA CT

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0138610766R

$119 772
Assessed Value
$119 772
Market Value
Annual Tax
$94 772
Taxable Value
Ownership
OwnerHICKS BERLINDA
Mailing Address4534 MELISSA CT W JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1987
Living Area1 057 sq ft
Lot Size3 730 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$119 772
Assessed Value$119 772
Exemptions-$50 722
Taxable Value$94 772
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $135 000 01