4534 LUSSO LN

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1677262895R

$257 029
Assessed Value
$257 029
Market Value
Annual Tax
$257 029
Taxable Value
Ownership
OwnerCROSSROADS SFR OWNER LLC
Mailing AddressC/O FREEHOLD CAPITAL MANAGEMENT LLC BOSTON MA 02116
Property Details
Year Built2024
Living Area1 806 sq ft
Lot Size1 760 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Building Value$207 029
Just (Market) Value$257 029
Assessed Value$257 029
Taxable Value$257 029
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $5 620 000 05