4450 W MELISSA CT

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0138610822R

$41 732
Assessed Value
$115 875
Market Value
Annual Tax
$16 732
Taxable Value
Ownership
OwnerMITRA ROMEO
Mailing Address4450 MELISSA CT W JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1987
Living Area1 374 sq ft
Lot Size2 850 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$115 875
Assessed Value$41 732
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 732
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2025 $100 14