4253 VICTOR ST

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1264780000R

$25 463
Assessed Value
$67 374
Market Value
Annual Tax
$463
Taxable Value
Ownership
OwnerLIVINGTON ARDIS GENE
Mailing Address4253 VICTOR ST JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1970
Living Area1 661 sq ft
Lot Size10 002 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$46 724
Just (Market) Value$67 374
Assessed Value$25 463
Exemptions-$25 000
Taxable Value$463