4231 LOYS DR

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1674890010R

$171 636
Assessed Value
$171 636
Market Value
Annual Tax
$171 636
Taxable Value
Ownership
OwnerNIETO ANA CRISTINA CARDONA ET
Mailing Address10109 MERCURY DR JACKSONVILLE FL 32225
Property Details
Year Built2013
Living Area1 064 sq ft
Lot Size12 999 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$97 412
Building Value$74 224
Just (Market) Value$171 636
Assessed Value$171 636
Taxable Value$171 636