4203 SABINE DR

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0140620000R

$44 430
Assessed Value
$156 925
Market Value
Annual Tax
$19 430
Taxable Value
Ownership
OwnerROBY BARBARA ANN
Mailing Address4203 SABINE DR JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1962
Living Area1 342 sq ft
Lot Size8 501 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$48 060
Just (Market) Value$156 925
Assessed Value$44 430
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 430