4134 DALRY DR

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1281460000R

$44 009
Assessed Value
$154 814
Market Value
Annual Tax
$19 009
Taxable Value
Ownership
OwnerMATTHEWS CLARA J
Mailing Address4134 DALRY DR JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1958
Living Area955 sq ft
Lot Size8 625 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$68 738
Just (Market) Value$154 814
Assessed Value$44 009
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 009