4031 SPRING GLEN RD

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1371080035R

$324 338
Assessed Value
$324 338
Market Value
Annual Tax
$324 338
Taxable Value
Ownership
OwnerMOHAMEDALI MOHAMEDALI H ET AL
Mailing Address4031 SPRING GLEN RD JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built2024
Living Area2 012 sq ft
Lot Size13 127 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$259 338
Just (Market) Value$324 338
Assessed Value$324 338
Taxable Value$324 338
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $360 000 01