3966 RANCHO RD

JACKSONVILLE, Florida 32221 · Duval County · Parcel 0129480660R

$26 127
Assessed Value
$70 267
Market Value
Annual Tax
$1 127
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON BEVERLY L
Mailing Address3966 RANCHO RD JACKSONVILLE FL 32221
Property Details
Year Built1985
Living Area924 sq ft
Lot Size49 482 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$50 000
Just (Market) Value$70 267
Assessed Value$26 127
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 127