3930 BO TREE RD

JACKSONVILLE, Florida 32210 · Duval County · Parcel 0127230218R

$163 459
Assessed Value
$199 578
Market Value
Annual Tax
$138 459
Taxable Value
Ownership
OwnerNOVICK ANTONIETTA ET AL
Mailing Address3930 BO TREE RD JACKSONVILLE FL 32210
Property Details
Year Built1976
Living Area2 148 sq ft
Lot Size10 800 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Just (Market) Value$199 578
Assessed Value$163 459
Exemptions-$25 000
Taxable Value$138 459