3746 CARMICHAEL AVE 6-C

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1364040006R

$33 447
Assessed Value
$53 500
Market Value
Annual Tax
$8 447
Taxable Value
Ownership
OwnerCLEARVIEW TOWNHOUSES INC
Mailing AddressC/O MITCHELL CRAWFORD AGFD JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1900
Living Area1 150 sq ft
Lot Size1 055 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$53 500
Assessed Value$33 447
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 447