3632 W COPPER CIR

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1263490000R

$49 996
Assessed Value
$151 966
Market Value
Annual Tax
$24 996
Taxable Value
Ownership
OwnerCOCHRAN KENNETH
Mailing Address3632 COPPER CIR W JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1951
Living Area1 258 sq ft
Lot Size7 699 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Just (Market) Value$151 966
Assessed Value$49 996
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 996