3570 BEDFORD RD

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1272810400R

$255 608
Assessed Value
$255 608
Market Value
Annual Tax
$255 608
Taxable Value
Ownership
OwnerTHAWNG BIAK LIAN
Mailing Address120 CLOVERLAND DR LANSING MI 48910
Property Details
Year Built2024
Living Area1 418 sq ft
Lot Size15 590 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$86 442
Building Value$169 166
Just (Market) Value$255 608
Assessed Value$255 608
Taxable Value$255 608
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $276 000 01