355 MONUMENT RD 17 B2

JACKSONVILLE, Florida 32225 · Duval County · Parcel 1230281164R

$35 097
Assessed Value
$109 000
Market Value
Annual Tax
$10 097
Taxable Value
Ownership
OwnerASHER CLARENCE
Mailing Address355 MONUMENT RD UNIT 17 B2 JACKSONVILLE FL 32225
Property Details
Year Built1971
Living Area1 110 sq ft
Lot Size750 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$109 000
Assessed Value$35 097
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 097