3489 MARSH RESERVE BLVD

JACKSONVILLE, Florida 32224 · Duval County · Parcel 1670531550R

$391 347
Assessed Value
$391 347
Market Value
Annual Tax
$391 347
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHN V REECE AND MIGDALIA REEC
Mailing Address3649 BURNT PINE DR JACKSONVILLE FL 32224
Property Details
Year Built2024
Living Area1 777 sq ft
Lot Size2 096 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$80 000
Building Value$311 347
Just (Market) Value$391 347
Assessed Value$391 347
Taxable Value$391 347
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $433 400 01