3405 BROCKWAY RD

JACKSONVILLE, Florida 32250 · Duval County · Parcel 1669620000R

$155 496
Assessed Value
$242 858
Market Value
Annual Tax
$130 496
Taxable Value
Ownership
OwnerPALMER SCOTT A ET AL
Mailing Address3405 BROCKWAY RD JACKSONVILLE FL 32250
Property Details
Year Built1959
Living Area1 061 sq ft
Lot Size10 271 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$130 000
Just (Market) Value$242 858
Assessed Value$155 496
Exemptions-$25 000
Taxable Value$130 496