3221 HAINES ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1323110000R

$28 574
Assessed Value
$44 614
Market Value
Annual Tax
$3 574
Taxable Value
Ownership
OwnerGILLIS NATASHA
Mailing Address3221 HAINES ST JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built1909
Living Area1 113 sq ft
Lot Size5 219 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 284
Just (Market) Value$44 614
Assessed Value$28 574
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 574