3122 SPIRO CIR

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1670667830R

$1 012 804
Assessed Value
$1 012 804
Market Value
Annual Tax
$1 012 804
Taxable Value
Ownership
OwnerRAMOUNIEH AMYAL
Mailing Address3122 SPIRO CIR JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built2024
Living Area4 536 sq ft
Lot Size13 336 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$150 000
Building Value$862 804
Just (Market) Value$1 012 804
Assessed Value$1 012 804
Taxable Value$1 012 804
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $1 314 800 01