3107 SPIRO CIR

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1670667885R

$1 149 898
Assessed Value
$1 149 898
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerSTEWART JEROME
Mailing Address3107 SPIRO CIR JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built2024
Living Area4 970 sq ft
Lot Size13 881 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$150 000
Building Value$999 898
Just (Market) Value$1 149 898
Assessed Value$1 149 898
Exemptions-$50 722
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $1 602 900 01