2648 FOREST BLVD

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1239260000R

$109 707
Assessed Value
$198 775
Market Value
Annual Tax
$84 707
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS DANIEL KEITH ET AL
Mailing Address2648 FOREST BLVD JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1950
Living Area973 sq ft
Lot Size71 710 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$131 220
Just (Market) Value$198 775
Assessed Value$109 707
Exemptions-$25 000
Taxable Value$84 707