261 E 25TH ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1332060000R

$27 953
Assessed Value
$54 838
Market Value
Annual Tax
$2 953
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON BARBARA J
Mailing Address261 E 25TH ST JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built1944
Living Area1 180 sq ft
Lot Size6 328 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 923
Just (Market) Value$54 838
Assessed Value$27 953
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 953