243 TRACER AVE

JACKSONVILLE, Florida 32220 · Duval County · Parcel 0065890000R

$32 567
Assessed Value
$92 931
Market Value
Annual Tax
$7 567
Taxable Value
Ownership
OwnerAYERS CHRISTINA
Mailing Address243 TRACER AVE JACKSONVILLE FL 32220
Property Details
Year Built1976
Living Area1 387 sq ft
Lot Size18 097 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$63 000
Just (Market) Value$92 931
Assessed Value$32 567
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 567