2343 CHUCK RD

JACKSONVILLE, Florida 32221 · Duval County · Parcel 0128740120R

$132 099
Assessed Value
$152 905
Market Value
Annual Tax
$107 099
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON MARTHA ANNE ET AL
Mailing Address2343 CHUCK RD JACKSONVILLE FL 32221
Property Details
Year Built1977
Living Area2 784 sq ft
Lot Size23 061 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$76 500
Just (Market) Value$152 905
Assessed Value$132 099
Exemptions-$25 000
Taxable Value$107 099