2121 LORDUN TER

JACKSONVILLE, Florida 32207 · Duval County · Parcel 1305250000R

$47 278
Assessed Value
$157 291
Market Value
Annual Tax
$22 278
Taxable Value
Ownership
OwnerRELLIHAN PAUL JOSEPH
Mailing Address2121 LORDUN TERRACE RD JACKSONVILLE FL 32207
Property Details
Year Built1946
Living Area1 675 sq ft
Lot Size8 361 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$77 220
Just (Market) Value$157 291
Assessed Value$47 278
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 278