211 S ST ANDREWS ST

JACKSONVILLE, Florida 32254 · Duval County · Parcel 0052540010R

$41 786
Assessed Value
$92 928
Market Value
Annual Tax
$16 786
Taxable Value
Ownership
OwnerLEE SANDRA KENNEDY LIFE ESTATE
Mailing Address211 SAINT ANDREWS ST S JACKSONVILLE FL 32254
Property Details
Year Built1987
Living Area1 304 sq ft
Lot Size20 880 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$62 640
Just (Market) Value$92 928
Assessed Value$41 786
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 786
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $100 14