200 DELMONTE ST

BALDWIN, Florida 32234 · Duval County · Parcel 0001910010R

$215 731
Assessed Value
$215 731
Market Value
Annual Tax
$215 731
Taxable Value
Ownership
OwnerMOSQUEDA BONGNY MARTINEZ
Mailing Address200 DELMONTE ST BALDWIN FL 32234
Property Details
Year Built2024
Living Area1 389 sq ft
Lot Size9 344 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 087
Building Value$190 644
Just (Market) Value$215 731
Assessed Value$215 731
Taxable Value$215 731
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2025 $250 000 01
1 de diciembre de 2024 $100 11