1903 E 25TH ST

JACKSONVILLE, Florida 32206 · Duval County · Parcel 1315690000R

$28 438
Assessed Value
$58 578
Market Value
Annual Tax
$3 438
Taxable Value
Ownership
OwnerQUARTERMAN EARL H
Mailing Address1903 E 25TH ST JACKSONVILLE FL 32206
Property Details
Year Built1970
Living Area1 130 sq ft
Lot Size4 984 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 128
Just (Market) Value$58 578
Assessed Value$28 438
Exemptions-$25 000
Taxable Value$3 438