17971 NASSAU DR

JACKSONVILLE, Florida 32226 · Duval County · Parcel 1061310000R

$37 393
Assessed Value
$90 860
Market Value
Annual Tax
$12 393
Taxable Value
Ownership
OwnerLEWIS LINDA SZYMANSKI
Mailing Address17971 NASSAU DR JACKSONVILLE FL 32226
Property Details
Year Built1973
Living Area852 sq ft
Lot Size35 318 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 515
Just (Market) Value$90 860
Assessed Value$37 393
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 393