1768 DEBUTANTE DR

JACKSONVILLE, Florida 32246 · Duval County · Parcel 1646790000R

$47 353
Assessed Value
$150 409
Market Value
Annual Tax
$22 353
Taxable Value
Ownership
OwnerFAGGART CHARLIE JUNIOR II ET A
Mailing Address1768 DEBUTANTE DR JACKSONVILLE FL 32246
Property Details
Year Built1956
Living Area1 113 sq ft
Lot Size12 305 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$57 680
Just (Market) Value$150 409
Assessed Value$47 353
Exemptions-$25 000
Taxable Value$22 353
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2025 $100 14